The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.8) - en to et translation catalogue (26 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Help
et: Abi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Up
et: Üles

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Tools
et: Tööriistad

en: Tabs
et: Sakid

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: mobile
et: mobiilne

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: wide
et: lai

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: narrow
et: kitsas

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü
