The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.8) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to parent page
ml: പാരന്റ് പേജിലേക്ക് പോകുക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Help
ml: സഹായം
