The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.8) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Search
sl: Išči

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to parent page
sl: Pojdi starševsko stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Help
sl: Pomoč

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
