The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.9) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Search
bg: Търси

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Help
bg: Справка

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
