The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.9) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Search
is: Leit

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Help
is: Hjálp

en: Page title
is: Titill síðu

en: Up
is: Upp

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Tools
is: Tól

en: Tabs
is: Flipar

en: Powered by Drupal
is: Knúið af Drupal
