The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (8.0.9) - en to sv translation catalogue (27 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Search
sv: Sök

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Help
sv: Hjälp

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Up
sv: Upp

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Tools
sv: Verktyg

en: Tabs
sv: Flikar

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Main navigation
sv: Huvudmeny

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: mobile
sv: mobil

en: Powered by Drupal
sv: Drivs av Drupal

en: wide
sv: bred

en: Breadcrumbs
sv: Länkstigar

en: Status messages
sv: Statusmeddelande

en: Main page content
sv: Huvudsakligt sidinnehåll

en: Footer menu
sv: Sidfotsmeny

en: Site branding
sv: Webbplatsens varumärke

en: Book traversal links for
sv: Genomkorsande boklänkar för

en: narrow
sv: smal

en: Primary admin actions
sv: Primära administratörsåtgärder

en: User account menu
sv: Meny för användarkonto
