The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (8.0.10) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Header
hu: Fejléc

en: Up
hu: Fel

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Content Top
hu: Tartalom teteje

en: Content Bottom
hu: Tartalom alja

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Sidebar Left
hu: Bal oldalsáv

en: Sidebar Right
hu: Jobb oldalsáv

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: mobile
hu: mobil

en: wide
hu: széles

en: Search Box
hu: Keresési doboz

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Footer Top
hu: Felső lábléc

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: Footer Second Column
hu: Lábléc második oszlopa

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: narrow
hu: keskeny
