The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (8.2.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Search
mr: शोध

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Help
mr: मदत

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Add new comment
mr: नवी प्रतिक्रिया द्या

en: Tools
mr: साधने

en: Powered by Drupal
mr: 'द्रुपल'मध्ये बनवलेली साईट
