The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (9.1.1) - en to he translation catalogue (26 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Search
he: חיפוש

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Help
he: עזרה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Up
he: עולה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Tools
he: כלים

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Tabs
he: לשוניות

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Main navigation
he: ניווט ראשי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: mobile
he: ניידים

en: Powered by Drupal
he: מונע באמצעות דרופל

en: wide
he: רחב

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Main page content
he: תוכן

en: Highlighted
he: מובלט

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף
