The X - Drupal 8, 9 and 10 Base Theme (9.1.1) - en to ne translation catalogue (44 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Header
ne: हेडर

en: Up
ne: माथि

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Page Header
ne: पृष्ठ हेडर

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Header Top Left
ne: हेडर माथि बाँया

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: Powered by Drupal
ne: ड्रुपलबाट संचालित

en: wide
ne: चौडा

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Footer First Column
ne: फुटर पहिलो Column

en: Footer Second Column
ne: फुटर दोस्रो Column

en: Footer Third Column
ne: फुटर तेस्रो Column

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Homepage Content Top
ne: गृहपृष्ठ सामग्री शीर्ष

en: Homepage Content Bottom
ne: गृहपृष्ठ सामग्री तल

en: Footer Fourth Column
ne: फुटर चौथो कोलम

en: Footer Bottom Left
ne: फुटर तल बायाँ

en: Footer Bottom Right
ne: फुटर तल दायाँ

en: Footer Bottom Last
ne: फुटर तल अन्तिम

en: Hidden Blocks
ne: लुकेका ब्लकहरू
