The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (9.1.2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Search
os: Агуырд

en: Go to previous page
os: Раздæры фарсмæ

en: Go to parent page
os: Рахиз ныййарæг фарсмæ

en: Go to next page
os: Рахиз дарддæры фарсмæ

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
