The X - Drupal 8 and 9 Base Theme (9.1.2) - en to ug translation catalogue (11 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Search Box
ug: ئىزدەش رامكىسى
