This is me - theme (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Help
cs: Nápověda

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Submitted by @author_name on @date
cs: Napsal uživatel @author_name dne @date
