This is me - theme (1.0.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Content Bottom
da: Indhold bund

en: Skip to main content
da: Gå til hovedindhold

en: Primary Menu
da: Primær menu

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
