This is me - theme (1.0.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο
