This is me - theme (1.0.0) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Help
et: Abi

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date
