This is me - theme (1.0.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Help
fi: Ohje

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
