This is me - theme (1.0.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Content Bottom
fr: Bas de contenu

en: Skip to main content
fr: Aller au contenu principal

en: Submitted by @author_name on @date
fr: Soumis par @author_name le @date
