This is me - theme (1.0.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Help
gl: Axuda

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
