This is me - theme (1.0.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Help
he: עזרה

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Content Bottom
he: תחתית איזור התוכן

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary Menu
he: תפריט ראשי

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date
