This is me - theme (1.0.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Content Bottom
hr: Sadržaj dno

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj
