This is me - theme (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Submitted by @author_name on @date
ja: @author_name が @date に投稿
