This is me - theme (1.0.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Help
lt: Pagalba

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
