This is me - theme (1.0.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Help
ne: सहयोग

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
