This is me - theme (1.0.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Content
fa: محتوا

en: Help
fa: راهنما

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: Content Bottom
fa: پایین محتوا

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date
