This is me - theme (1.0.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Content Bottom
pt: Abaixo do conteúdo

en: Skip to main content
pt: Pular para o conteúdo principal

en: Submitted by @author_name on @date
pt: Enviado por @author_name em @date
