This is me - theme (1.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date
