This is me - theme (1.0.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Content Bottom
ru: Контент Снизу

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
