This is me - theme (1.0.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Help
sk: Pomoc

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Content Bottom
sk: Spodná časť obsahu

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date
