Threejs field 3d Object (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: File
mn: Файл

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Background color
mn: Суурь өнгө

en: original
mn: эх
