Threejs field 3d Object (1.0.0) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: File
pl: Plik

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Example
pl: Przykład

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Reference
pl: Referencja

en: options
pl: opcje

en: Editor
pl: Edytor

en: milliseconds
pl: milisekundy

en: original
pl: oryginał

en: pixels
pl: piksele

en: Upload destination
pl: Miejsce przechowywania wysłanych plików

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
pl: Wybór miejsca, w którym zostaną umieszczone docelowo pliki. Pliki prywatne powodują większe obciążenie systemu, ale pozwalają na skuteczną ochronę przed niepowołanym dostępem.

en: view actual size
pl: zobacz faktyczny rozmiar

en: Sample original image
pl: Przykładowy oryginał obrazka

en: Sample modified image
pl: Przykładowa modyfikacja obrazka

en: Enable <em>Title</em> field
pl: Pole TITLE dostępne

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
pl: Atrybut TITLE jest pokazywany w dymku po najechaniu kursorem myszy na obrazek.

en: <em>Title</em> field required
pl: Pole <em>Tytuł</em> wymagane

en: Placeholder: @placeholder
pl: Zaślepka: @placeholder

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
pl: Atrybut title jest używany jako dymek pojawiający się gdy kursor myszy zostanie ustawiony nad obrazkiem. Włączanie tego pola nie jest zalecane ponieważ powoduje problemy z niektórymi programami czytającymi zawartość ekranu.
