Threejs field 3d Object (1.0.1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: File
my: ဖိုင်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Example
my: ဥပမာ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်
