Threejs field 3d Object (1.0.2) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: File
et: Manus

en: Settings
et: Seaded

en: Background color
et: Taustavärv

en: Reference
et: Viide

en: options
et: omadused

en: Editor
et: Redaktor

en: original
et: originaal

en: pixels
et: pikslit

en: Upload destination
et: Üleslaadimiste asukoht

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
et: Vali kuhu tuleks failid salvestada. Privaatse failihoidla kasutamine tähendab suuremat koormust kui avaliku korral, aga lubab määrata failidele piiratud ligipääsuõiguseid.

en: view actual size
et: kuva tegelikus suuruses

en: Sample original image
et: Algse pildi näidis

en: Sample modified image
et: Muudetud pildi näidis

en: Enable <em>Title</em> field
et: Aktiveeri <em>Title</em> väli

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
et: Tiitli atribuuti kasutatakse vihjena, kui hiir asub pildi kohal.

en: <em>Title</em> field required
et: Välja <em>Pealkiri</em> täitmine on kohustuslik
