Threejs field 3d Object (1.0.2) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: File
eu: Fitxategi

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Example
eu: Adibide

en: options
eu: aukerak

en: original
eu: jatorrizkoa

en: pixels
eu: pixel-ak

en: Upload destination
eu: Igotakoak duen helmuga

en: Enable <em>Title</em> field
eu: <em>Izenburu</em> eremua gaitu
