Threejs field 3d Object (1.0.2) - en to hu translation catalogue (21 entries)

en: Title
hu: Cím

en: File
hu: Fájl

en: Settings
hu: Beállítások

en: Example
hu: Példa

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Reference
hu: Referencia

en: options
hu: lehetőségek

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: milliseconds
hu: ezredmásodperc

en: original
hu: eredeti

en: pixels
hu: képpont

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
hu: A végső fájlok tárolási helyének kiválasztása. A privát fájlok tárolása sokkal nagyobb terhelést jelent, mint a nyilvános fájloké, de a fájlokhoz korlátozott hozzáférést tesz lehetővé ezen a mezőn belül.

en: view actual size
hu: jelenlegi méret megtekintése

en: Sample original image
hu: Eredeti kép példa

en: Sample modified image
hu: Módosított kép példa

en: Enable <em>Title</em> field
hu: <em>Title</em> mező engedélyezése

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig.

en: <em>Title</em> field required
hu: A <em>Cím</em> mező kötelező

en: Placeholder: @placeholder
hu: Helykitöltő: @placeholder

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
hu: A cím tulajdonság felugró magyarázatként jelenik meg, ha az egérmutató a képen marad egy rövid ideig. A mező engedélyezése nem javasolt, mert a képernyőolvasóknak problémákat okozhat.
