Threejs field 3d Object (1.0.2) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Title
jv: Judul

en: File
jv: Berkas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Example
jv: Contoné

en: Background color
jv: Warna Background

en: original
jv: asli

en: pixels
jv: piksel

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
jv: Pilihānā panggonan kanggo nyimpen berkas pungkasan. Panyimpenan berkas pribadi luwih aman tinimbang berkas umum, nanging ngidinaké akses kewates marang berkas nganggo field iki.

en: view actual size
jv: tonton ukuran asline

en: Sample original image
jv: Conto gambar asli

en: Sample modified image
jv: Conto gambar owahan

en: Enable <em>Title</em> field
jv: Uripna field <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
jv: Atribut jeneng digunaknā kanggo tooltip nalikā kursor mouse digeser nang ndhuwur gambar.
