Threejs field 3d Object (1.0.5) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: File
lv: Fails

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Example
lv: Piemērs

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Reference
lv: Atsauce

en: options
lv: opcijas

en: Editor
lv: Redaktors

en: original
lv: oriģināls

en: pixels
lv: pikseļi

en: view actual size
lv: skatīt reālo izmēru

en: Sample original image
lv: Parauga oriģinālais attēls

en: Sample modified image
lv: Parauga modificētais attēls

en: Enable <em>Title</em> field
lv: Iespējot <em>Virsraksta</em> lauku

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lv: Virsraksta atribūts tiek izmantots kā paskaidrojums, kad peles kursors šķērso attēlu
