Threejs field 3d Object (1.0.8) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: File
af: Lêer

en: Settings
af: Verstellings

en: Options
af: Opsies

en: File settings
af: Lêer-instellings
