Threejs field 3d Object (1.0.8) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: File
cs: Soubor

en: Settings
cs: Nastavení

en: File extensions
cs: Přípony souborů

en: Options
cs: Možnosti

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Example
cs: Příklad

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: File settings
cs: Nastavení souborů

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: original
cs: originál

en: pixels
cs: pixelů

en: Progress indicator
cs: Ukazatel průběhu

en: Files displayed by default
cs: Soubory zobrazené ve výchozím nastavení

en: Upload destination
cs: Cíl nahrávání

en: view actual size
cs: zobrazit aktuální velikost

en: Sample original image
cs: Ukázka původního obrázku

en: Sample modified image
cs: Ukázka upraveného obrázku

en: Enable <em>Title</em> field
cs: Zapnout pole <em>Název</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek.

en: Placeholder: @placeholder
cs: Zástupný symbol: @placeholder

en: File format settings
cs: Nastavení formátu souboru

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
cs: Atribut title se používá jako popisek při přejetí myší přes obrázek. Zapnutí tohoto pole se nedoporučuje, protože způsobuje problémy čtečkám obrazovky.
