Threejs field 3d Object (1.0.8) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: File
hr: Datoteka

en: Settings
hr: Postavke

en: File extensions
hr: Ekstenzije datoteka

en: Options
hr: Opcije

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: original
hr: izvornik

en: pixels
hr: piksela

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Files displayed by default
hr: Zadani prikaz datoteka

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme

en: view actual size
hr: vidi stvarnu veličinu

en: Sample original image
hr: Uzorak izvorne slike

en: Sample modified image
hr: Uzorak promijenjene slike

en: Enable <em>Title</em> field
hr: Omogući <em>Naziv</em> polje

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
hr: Naziv atribut se koristi kao iskočna informacija kada je pokazivač miša iznad slike.
