Threejs field 3d Object (1.0.8) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Title
sv: Titel

en: File
sv: Fil

en: Settings
sv: Inställningar

en: File extensions
sv: Filändelse

en: Options
sv: Alternativ

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Example
sv: Exempel

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: File settings
sv: Inställningar för filer

en: Download link
sv: Nedladdningslänk

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Editor
sv: Redaktör

en: milliseconds
sv: millisekunder

en: original
sv: ursprunglig

en: pixels
sv: pixlar

en: Title field
sv: Titelfält

en: Progress indicator
sv: Förloppsindikator

en: Transform
sv: Förvandla

en: Files displayed by default
sv: Visa filer som standard

en: Upload destination
sv: Destination för uppladdning

en: view actual size
sv: visa verklig storlek

en: Sample original image
sv: Prov på ursprunglig bild

en: Sample modified image
sv: Prov på förändrad bild

en: Enable <em>Title</em> field
sv: Aktivera fält <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
sv: Attributet "title" används som verktygstips när musmarkören placeras över bilden.

en: <em>Title</em> field required
sv: Fält <em>Titel</em> är obligatoriskt

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: Title field required
sv: Titelfält är obligatoriskt
