Threejs field 3d Object (1.0.8) - en to th translation catalogue (12 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: File
th: ไฟล์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: File settings
th: การตั้งค่าไฟล์

en: Editor
th: แก้ไข

en: pixels
th: พิกเซล

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
th: If no image is uploaded, this image will be shown on display.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
th: <em>Title</em> field required
