Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: File
az: Fayl

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: File extensions
az: Fayl genişlənməsi

en: Options
az: Seçimlər

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Background color
az: Arxa rəng

en: File settings
az: Fayl parametrləri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Editor
az: Redaktor

en: original
az: orijinal

en: pixels
az: piksellər

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Progress indicator
az: Tərəqqi göstəricisi

en: Files displayed by default
az: Fayllar standart olaraq göstərilir

en: Upload destination
az: Təyinatı yükləyin

en: view actual size
az: faktiki ölçüyə baxın

en: Enable <em>Title</em> field
az: <em>Başlıq</em> sahəsini aktiv edin

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
az: Başlıq atributu siçan şəklin üzərinə getdikdə alət ipucu kimi istifadə olunur.
