Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Settings
bs: Postavke

en: Options
bs: Opcije

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Default value
bs: Defaultne postavke
