Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: File
cy: Ffeil

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Options
cy: Dewisiadau

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: File settings
cy: Gosodiadau ffeil

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
