Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: File
el: Αρχείο

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: File extensions
el: Επεκτάσεις αρχείων

en: Options
el: Επιλογές

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Example
el: Παράδειγμα

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Editor
el: Επεξεργαστής

en: original
el: πρωτότυπο

en: Title field
el: Τίτλος πεδίου

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Files displayed by default
el: Τα αρχεία εμφανίζονται από προεπιλογή.

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: view actual size
el: δες το πραγματικό μέγεθος

en: Sample original image
el: Δείγμα αρχικής εικόνας

en: Sample modified image
el: Δείγμα τροποποιημένης εικόνας

en: Enable <em>Title</em> field
el: Ενεργοποίηση του πεδίου <em>Title</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
el: Η ιδιότητα title χρησιμοποιείται σαν περιγραφή όταν το ποντίκι σύρεται πάνω από την εικόνα.

en: <em>Title</em> field required
el: Το πεδίο <em>Τίτλος</em> είναι απαραίτητο

en: Placeholder: @placeholder
el: Σύμβολο κράτησης θέσης: @placeholder
