Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Title
gl: Título

en: File
gl: Ficheiro

en: Settings
gl: Axustes

en: File extensions
gl: Extensións de ficheiro

en: Options
gl: Opcións

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Example
gl: Exemplo

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: original
gl: orixinal

en: pixels
gl: píxeles

en: Title field
gl: Campo de título

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Files displayed by default
gl: Arquivos amosados de forma predeterminada

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: view actual size
gl: ver tamaño real

en: Sample original image
gl: Imaxen de mostra orixinal

en: Sample modified image
gl: Imaxe de mostra modificada

en: Enable <em>Title</em> field
gl: Activar campo <em>Título</em>

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
gl: O atributo título usase como pequeno mensaxe emerxente cando o cursor pasa sobre a imaxe.
