Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: File
hy: Ֆայլ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: original
hy: օրիգինալ

en: pixels
hy: փիքսել

en: Files displayed by default
hy: Ֆայլերը լռելյայն ցուցադրված են

en: view actual size
hy: դիտել իրական չափը
