Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: File
ka: ფაილი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: File extensions
ka: ფაილის გაფართოებები

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Background color
ka: ფონის ფერი

en: File settings
ka: ფაილის პარამეტრები

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Editor
ka: რედაქტორი
