Threejs field 3d Object (1.0.9) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: File
ps: دوتنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: Title field
ps: سرليک ډګر
